BLOG

Haberler
AR-GE İşbirlikleri Zirvesi ve Fuarı
27
Mar

Sistem Global Geleceğe Hazırlıyor

1996 yılından bu yana kurumsal performansı artırmaya odaklı, bütünleşik ve katma değerli çözümler sunan Sistem Global Danışmanlık, 3-5 Mayıs 2017 tarihleri arasında İstanbul Pullman Kongre ve Fuar Merkezinde gerçekleşecek AR-GE İşbirlikleri Zirvesi ve Fuarına hazırlanıyor.

Geleceğin güçlü Türkiye’sinin inşa edilmesinde aktif rol alan Sistem Global T.C. Kalkınma Bakanlığı ile T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı himayelerinde TÜBİTAK ve Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) işbirliği ile yapılacak etkinlikte Ar-Ge tabanlı destek hizmetlerini öne çıkaracak. Ar-Ge ve teknoloji alanında faaliyet gösteren firmalara aktif hizmetler sunan Sistem Global Danışmanlık, tek masada, sonuç odaklı ve sürdürülebilir katma değer oluşturabilme bakış açısı ile hareket ediyor.

Özellikle teknolojik gelişim alanında ülkemizin yarınlara daha da umutlu bakması için sürdürülen gelişim faaliyetlerinin tamamında rol almaya gayret eden Sistem Global Danışmanlık, alanlarında uzman, deneyimli ve sektöre yön veren 150 kişilik kadrosu ile durmadan çalışıyor.

Ankara Ofisi ile kamuyu yakından takip eden Sistem Global, İstanbul yapılanmasıyla aktif iş dünyasının kalbinde yer alırken; İzmir, Gaziantep, Adana ve Bursa şubelerini operasyona katıyor. Özellikle son 12 yılını yoğunluklu olarak AR-GE – TEKNOLOJİ faaliyetleri ve bunlara dayalı üretim yapan firmalara danışmanlık ve denetim hizmetleri sunarak geçirirken edindiği tecrübeler ve öğrenilenler ile Ar-Ge ekosisteminin geliştirilmesi ve dolayısıyla ülkemize yaratacağı doğrudan etki, Sistem Global’in en önemli vizyonu haline geldi.

Sistem Global Danışmanlık;
• Ar-Ge Tabanlı Teşvik ve Destek Yönetimi,
• Ar-Ge/Tasarım Merkezi Danışmanlığı kapsamında kurulum ve teknik-mali sürdürme hizmetleri,
• Ar-Ge İnovasyon ve Fon Yönetimi,
• AB Fonları,
• Patent ve Faydalı Model Değerleme ve Değerlendirme
• Teknik Bordrolama Hizmetleri
• Vergi, Finansal Danışmanlık
• Hukuksal Danışmanlık
alanları gibi faaliyetlerin en önemli adreslerinden biridir. Kurumlara fayda yaratacak çözümlerin oluşturulmasında kamu kuruluşlarıyla omuz omuza çalışan Sistem Global, Türkiye’de yatırım yapmayı planlayan uluslararası firma¬ların tüm operasyonlarının mevzuata ve işleyişe uygun olması için de çaba gösteriyor.
www.sistemglobal.com.tr

Leave a Reply