Blog

Haber
29
Mar

AR-GE İşbirlikleri Zirvesi ve Fuarında Ar-Ge Yönetim Toplantıları

AR-GE İşbirlikleri Zirvesi ve Fuarı etkinlikleri esnasında sektörel bazlı Ar-Ge işbirliği zemini ve Ar-Ge faaliyetlerinin değerlendirilmesi için Chief Research Officer olarak da adlandırılan özel sektör Ar-Ge liderlerinin de katılımı ile gerçekleştirilen yuvarlak masa toplantıları…

 

T.C. Kalkınma Bakanlığı ile T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı himayelerinde TÜBİTAK ve Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) işbirliği ile yapılacak AR-GE İşbirlikleri Zirvesi ve Fuarı, 3-5 Mayıs 2017 tarihleri arasında İstanbul Pullman Kongre ve Fuar Merkezinde gerçekleşecek.

Sağlık-ilaç, sağlık-tıbbi cihaz, Savunma, loT, imalat, uzay, enerji ve otomotiv sektörlerinde Ar-Ge baş mühendislerinin ve kamu kurumlarındaki yetkililer ile alanında uzman olan kişilerin katılımı ile Cro Meetings yuvarlak masa toplantısı gerçekleşecek. Kalkınma Bakanlığı, BSTB, YÖK, TÜBİTAK, ilgili STK’lar ile sektör temsilcilerinin bir araya geleceği yuvarlak masa toplantılarında Ar-Ge çalışmaları, sektör bazlı kanaat önderlerinin katılımı ile derinlemesine ele alınacak.

Leave a Reply